ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja dla najnowszych modeli z serii Xperia

Autor: Michał Brzeziński Kategoria: Newsy
sony-ericsson-logo

Wygląda na to, że Sony Ericsson wziął się do roboty i postanowił porządnie aktualizować swoje oprogramowanie. Niestety (ale też bez większego zaskoczenia), obejmie to tylko nowsze modele, takie jak Xperia Arc, Play, Neo itd.

Update podniesie wersję systemu do 2.3.4, ale zmieniają się nie tylko cyferki. Posiadacze wymienionych modeli będą mogli skorzystać przede wszystkim z dobrodziejstw Swype i wideorozmów przez Gtalka – wiele osób na to czekało. Wprowadzona zostanie także bardzo świeża funkcja panoramy 3D, zaprezentowana przy okazji premiery Xperii Arc S na IFA. Dodatkowe usprawienia to: możliwość robienia screenshotów, „Facebook inside Xperia”, nowe animacje, niewielkie zmiany interfejsu i wiele innych. Naturalnie, usunięto wiele błędów i polepszono ogólną wydajność systemu.

Nie wiadomo dokładnie kiedy aktualizacja dotrze do Polski, może komuś z was już się pojawiła? EDIT: w komentarzach potwierdziliście, że już jest dla nas dostępna – dzięki!

Jeśli nie chcecie czekać na łaskę producenta/operatora, oprogramowanie jest do ściągnięcia poniżej:

Xperia Arc

Xperia Neo

Xperia Play

Kto wie, może z rozpędu Sony Ericsson niedługo wypuści nawet Ice Cream Sandwich na swoje urządzenia? Dozgonna wdzięczność klientów na pewno jest tego warta.

źródło: blog.se-nse.net

Sprawdź najnowsze wpisy