Aktualizacja dla najnowszych modeli z serii Xperia

Newsy

sony-ericsson-logo

Wygląda na to, że Sony Ericsson wziął się do roboty i postanowił porządnie aktualizować swoje oprogramowanie. Niestety (ale też bez większego zaskoczenia), obejmie to tylko nowsze modele, takie jak Xperia Arc, Play, Neo itd.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Update podniesie wersję systemu do 2.3.4, ale zmieniają się nie tylko cyferki. Posiadacze wymienionych modeli będą mogli skorzystać przede wszystkim z dobrodziejstw Swype i wideorozmów przez Gtalka – wiele osób na to czekało. Wprowadzona zostanie także bardzo świeża funkcja panoramy 3D, zaprezentowana przy okazji premiery Xperii Arc S na IFA. Dodatkowe usprawienia to: możliwość robienia screenshotów, „Facebook inside Xperia”, nowe animacje, niewielkie zmiany interfejsu i wiele innych. Naturalnie, usunięto wiele błędów i polepszono ogólną wydajność systemu.

Nie wiadomo dokładnie kiedy aktualizacja dotrze do Polski, może komuś z was już się pojawiła? EDIT: w komentarzach potwierdziliście, że już jest dla nas dostępna – dzięki!

Jeśli nie chcecie czekać na łaskę producenta/operatora, oprogramowanie jest do ściągnięcia poniżej:

Xperia Arc

Xperia Neo

Xperia Play

Kto wie, może z rozpędu Sony Ericsson niedługo wypuści nawet Ice Cream Sandwich na swoje urządzenia? Dozgonna wdzięczność klientów na pewno jest tego warta.

źródło: blog.se-nse.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x