samsung galaxy a3 a5 film

 

Samsung nie należy do firm, która stawia na wykonanie z lepszych materiałów i do niedawna stosował głównie tworzywa sztuczne, ale na tyle dopracowane, że wiele osób bardzo pozytywnie odbierało obudowę smartfonów od Koreańczyków. Jednak razem z premierą Galaxy Alpha wszystko się zmieniło.

 

Pojawił się smartfon z niemalże całą metalową obudową i doskonale wiemy, że niedługo pojawią się kolejne wykonane „ekskluzywnie” modele. Oczywiście będą to również smartfony otwierające nową serię urządzeń Samsunga oznaczonych literką „A”. Tak oto już kilka razy na naszym portalu przewijały się smartfony Galaxy A3 i A5. Wiemy, że ich główną kartą przetargową będzie obudowa oraz wyświetlacz SAMOLED. Pozostała specyfikacja najprawdopodobniej będzie aspirować do miana „przeciętniaka” i to nie powinno nikogo dziwić, gdyż sztandarowym modelem w końcu jest Galaxy Alpha. Mimo wszystko wróćmy do Galaxy A3 i A5 oraz właśnie obudowy. W Sieci pojawił się film prezentujący oba te modele w dwóch wersjach kolorystycznych:

 

 

Samsung oprócz zmiany wykonania także niespodziewanie decyduje się na rezygnację z wymiennego akumulatora oraz otwieranej klapki. Czy to dobrze czy źle? Takie rozwiązanie ma swoje wady, ale także i zalety, a jak w ogólnym rozrachunku będzie to wyglądać? O tym zadecydują konsumenci, czyli także Wy. Zainteresowani Galaxy A3 lub Galaxy A5?

 

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.