samsung galaxy note 4 bendgate

 

W ciągu ostatnich kilku tygodni, po premierze nowych iPhone’ów i odkryciu ich kiepskiej obudowy pod kątem wytrzymałości na odkształcenia, w Internecie trwa burza pokazująca jak Apple się zmieniło na gorsze. Mimo że wszystko już powoli przechodzi do przeszłości to Samsung postanowił jeszcze troszkę ugryźć „Jabłuszko”.

 

W tym celu Koreańczycy sami sprawdzili jak „wygina się” najnowszy phablet w postaci Note’a 4, który jest głównym przeciwnikiem iPhone’a 6 Plus. Oto filmik, z którego się dowiemy, że Samsung stworzył smartfon… bez tej wady:

 

 

Tego typu zagrywki medialne powodują, że Apple traci na swojej renomie, ale też niedługo może się okazać, iż pewna firma najzwyklej w świecie przesadzi. Mimo wszystko, należy wspomnieć, że wspomniana wada jest poważna to według firmy z Cupertino jest to marginalny problem i dotyczy ledwie kilku urządzeń na ponad 10 milionów sprzedanych iPhone’ów.

 

Oczywiście powyższa statystyka dotyczy zgłoszonych egzemplarzy do serwisu w kilka chwil po rozpropagowaniu samej afery #Bendgate. A jak Wy postrzegacie całe to zamieszanie? Czy Apple faktycznie zmierza ku upadkowi?

 

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.