LG ze smartfonem G3 bije rekord Guinnessa – największa na świecie reklama

Newsy

lg g3 reklama arabia saudyjska ksiega rekordow guinnessa

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Stworzenie interesującego produktu to dopiero początek przeprawy w zdobyciu klienta. Teraz liczy się reklama i jak najlepsze zaprezentowanie jej jak największej ilości osób. LG postanowiło złamać konwenanse i tym samym pobiło światowy rekord wpisując się do księgi Guinnessa.

 

W jaki sposób reklama może zostać zauważona? Pomijając jej treść liczy się przede wszystkim rozmiar i właśnie w taki sposób koreańska firma postanowiła dotrzeć do społeczeństwa. Mimo że flagowy smartfon tego producenta jest nam bardzo dobrze znany to jednak LG postanowiło, że G3 musi być jeszcze popularniejszy. Tym samym widoczny na początku newsa bilboard mierzy 12 metrów wysokości i jest szeroki na 240 metrów.

 

lg g3 reklama arabia saudyjska ksiega rekordow guinnessa noc

 

Właśnie takie wymiary pozwoliły, że reklama LG G3 trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Kolejne pomiary są jeszcze ciekawsze. Cały bilboard zajmuje 3000 metrów kwadratowych powierzchni, a nieoficjalnie mówi się, że zgromadzona tam stal waży 1800 ton. Oczywiście, co najważniejsze, reklamę będziecie mogli ujrzeć jadąc z lub na międzynarodowe lotnisko King Khalid, które znajduje się w Riyadh w Arabii Saudyjskiej.

 

Chciałoby się powiedzieć niczym Siara z Killera: „Mają rozmach… „. Ano mają, szczególnie jak się dowiemy ile LG chce zarobić dzięki tej reklamie: 25 milionów dolarów. Jakieś pytania?

 

 

źródło: LG


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x