Nubia

Nubia ma nowe logo. Jak wam się podoba?

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Nubia to całkiem popularny producent, który stale się rozwija. Firma regularnie wydaje na rynek nowe smartfony, które zwykle zdobywają niemałe zainteresowanie, lecz dziś nie poznaliśmy nowego smartfona, a zupełnie nowe logo Nubii. Różnice względem dotychczasowego są zauważalne na pierwszy rzut oka.

Nowe logo Nubii wygląda całkiem nieźle – ta zmiana zdecydowanie była potrzebna

Stare logo Nubii jest widoczne po lewej stronie, zaś nowe po prawej. Nie da się ukryć, że zmiany są widoczne na pierwszy rzut oka i moim zdaniem jak najbardziej potrzebne. Dotychczasowe logo firmy było dość nieczytelne i wiele osób nie potrafiło go rozszyfrować. Nowa wersja jest z kolei bardzo minimalistyczna, elegancka i przede wszystkim czytelna – literka „a” w końcu wygląda jak „a”, a nie jak „o”. Jak dla mnie zmiana zdecydowanie na plus. Oczywiście nie ma tu żadnych „wodotrysków”, ale przecież nie o nie chodziło.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Xiaomi Mi Note 10, procesor AMD Ryzen 5 2600, słuchawki z mikrofonem Kingston HyperX Cloud II i więcej w bardzo dobrych cenach!

Nowe logo Nubii ujawnił CEO firmy, Ni Fei. Warto też wspomnieć, że nowy wizerunek firmy obejmuje także nową strategię. Od teraz głównym targetem producenta będzie tzw. pokolenie Z, czyli ludzie urodzeni w latach 90 i wczesnych 2000. Na chwilę obecną nie wiadomo, jakie urządzenia trafią na rynek z nowym logo jako pierwsze. Co sądzicie o tej niewątpliwie istotnej zmianie w historii Nubii? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Nubia

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy