OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro zapowiada się na smartfon kompletny – firma w końcu wprowadzi wyczekiwaną nowość?

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Premiera rodziny OnePlus 8 zbliża się wielkimi krokami. W ostatnim czasie niemal nieustannie dowiadujemy się o niej czegoś nowego. Teraz wyszło na jaw, że OnePlus 8 Pro najprawdopodobniej w końcu będzie smartfonem kompletnym. Najnowsze doniesienie wskazuje, że firma zdecyduje się wprowadzić wyczekiwaną nowość.

OnePlus 8 Pro z wyczekiwaną nowością – oby przeciek się potwierdził

Oneplus 8 pro

OnePlus 8 Pro będzie flagowcem z krwi i kości. Smartfon zapowiada się na jedną z najciekawszych premier w historii OnePlusa, bo wprowadzi wiele nowości w serii. Według przecieku od zaufanego portalu Winfuture.de OnePlus 8 Pro ma zostać wyposażony w certyfikat wodoszczelności IP68. Jeśli plotka się potwierdzi, to będzie to pierwszy smartfon OnePlusa oficjalnie odporny na wodę i zachlapania.

Zobacz także: [Promocje dnia] Laptop Microsoft Surface Pro X, słuchawki bezprzewodowe Sony WH-XB700N, dysk SSD Samsung Portable SSD T5 500 GB i więcej w super cenach!

Nie będę ukrywał – bardzo chciałbym, aby OnePlus 8 Pro rzeczywiście dostał certyfikat IP68. Dotychczas smartfonów tego producenta nie brałem w ogóle pod uwagę właśnie ze względu na brak wspomnianej odporności. Niestety trzeba pamiętać, że obecność IP68 z pewnością zwiększy cenę urządzenia, bo otrzymanie tego certyfikatu nie jest darmowe. Pod koniec należy jeszcze raz przypomnieć, że mimo wszystko cały czas mamy do czynienia tylko i wyłącznie z niepotwierdzonymi przeciekami, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Osobiście mam jednak ogromną nadzieję, że okażą się prawdziwe.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy