ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Sony zapowiada nowe urządzenia na targi IFA – H2O, Cu i 7MM do rozszyfrowania

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
sony xperia z3 compact tablet zapowiedz

Tydzień – tyle czasu dzieli nas od targów IFA w Berlinie. Jednak dzień wcześniej odbędą się najważniejsze konferencje producentów, którzy z pewnością będą najczęściej omawiani i najbardziej oblegani. Jedną z takich firm z pewnością jest Sony, które właśnie zaprezentowało wideo-zapowiedź swoich urządzeń.

Po raz kolejny musimy pobawić się w detektywów i rozgryźć zagadki zamieszczone w filmie zaprezentowanym Przez Sony. W takim razie przejdźmy do wspomnianej zapowiedzi:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kajjMuZx8nY[/youtube]

Znaleźliście zagadki? Przyjrzyjcie się „zegarowi” zmieniającemu się w datę w ostatnich sekundach filmu. Ukryte zostały tam trzy pojęcia: 7 MM, Cu oraz H20. Pierwszy punkt to zdecydowanie określenie grubości jednego z nadchodzącego urządzeń. Z plotek możemy dodać, że z pewnością będzie to Xperia Z3 i być może jego odmiana Compact. Z drugiej strony mamy H20, czyli – jak nie trudno się domyślić – wodoodporność, która jest już tradycją w produktach Sony z wyższej półki. Zagadką tak naprawdę jest Cu – może się wydawać, że to oznaczenie miedzi, ale co dalej? Równie dobrze może to oznaczać w slangu „see you”, a więc do zobaczenia.

W takim razie zostawiam Was z rozwikłaniem ostatniej tajemnicy. Widoczne na początku trzy urządzenia to oczywiście wspomniane wcześniej smartfony w postaci Xperii Z3 i Z3 Compact oraz tablet Xperia Z3 Tablet Compact. Na które z nich najbardziej czekacie?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy