Specyfikacja Huawei P40 Pro oraz Huawei P40 jest już praktycznie znana, a przynajmniej tak możemy uważać. Do sieci przedostały się także zdjęcia obu urządzeń, które pokazują, że jest na co czekać. Premiera smartfonów ma odbyć się już w przyszłym tygodniu i jeżeli wszystko się potwierdzi, to jest na co czekać.

Prezentacja nowych smartfonów od Huawei odbędzie się już 26 marca i podobnie, jak wiele innych, wydarzenie będzie można oglądać on-line. Jednak już dziś zdaje się, że znamy większość specyfikacji obu urządzeń, które mają zostać zaprezentowane. Oprócz nich powinniśmy także zobaczyć Huawei Watch GT 2e. Warto także zainteresować się konkursem, który z okazji premiery przygotował polski odział firmy.

Specyfikacja Huawei P40 Pro

Do sieci przedostała się częściowa specyfikacja Huawei P40 Pro, która pokazuje, że jest na co czekać. Oczywiście dostaniemy flagowca „pełną gębą”, którego wyświetlacz ma być ponoć zaokrąglony z każdej z czterech stron. Optyka wykorzystana w urządzeniu ma pochodzić oczywiście od Leica, a wygląda na to, że smartfon będzie w stanie robić 50-krotny zoom cyfrowy. Zobaczymy, co z informacji, które przedostały się do sieci, okaże się prawdą, ale podejrzewamy, że wszystko.

Huawei P40 Pro
Fot. Huawei P40 Pro
  • Wyświetlacz: 6,58 cala
  • Procesor: Kirin 990
  • Kamera front: 32 Mpix / sensor głębi
  • Kamery tył: 50 Mpix, 40 Mpix, 12 Mpix, sensor głębi
  • Akumulator: 4200 mAh – ładowanie 40 W

Zobacz też: Recenzja Huawei P40 Lite E

Specyfikacja Huawei P40

Kolejny model w portoflio producenta także będzie urządzeniem, który warto znać. Oczywiście oba sprzęty będą posiadały obsługę standardu 5G, ale Huawei P40 może spodobać się osobom, które szukają mniejszego smartfona. Tutaj także zapowiada się na to, że pojawią się ramki wokół ekranu, czyli dostaniemy coś odrobinę innego, niż w modelu Pro. Tutaj zoom cyfrowy ma mieć „jedynie” możliwość 30-krotnego przybliżania.

Huawei P40
Fot. Huawei P40
  • Wyświetlacz: 6,1 cala
  • Procesor: Kirin 990
  • Kamera front: 32 Mpix / sensor głębi
  • Kamery tył: 50 Mpix, 16 Mpix, 8 Mpix, sensor głębi
  • Akumulator: 3800 mAh – ładowanie 40 W

Więcej szczegółów poznamy już na dniach.

Źródło: XDA-Developers / Twitter IshanAgarwal24

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.