Konkurs Huawei, który odbywać się będzie w ciągu najbliższych dni, to doskonała okazja do tego, by wygrać najnowsze sprzęty od producenta. To oczywiście zachęta do wypróbowania urządzeń, które swoją premierę będą miały dopiero za kilka dni. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie i jakie są jego zasady?

Konkurs Huawei
Fot. Huawei P40 Pro

Wprawdzie w informacji prasowej, która została nam przysłana, nie sprecyzowano, o jakiego smartwatcha chodzi, to mamy pewne podejrzenia. Otóż Huawei ma zamiar zaprezentować nową wersję Watch GT 2, a konkretniej Huawei Watch GT 2e, o którym pisałem dla was ostatnio. Warto więc zainteresować się tym konkursem, jeżeli akurat szukacie dla siebie inteligentnego zegarka. To oczywiście niejedyny powód, bo nowy flagowiec czy tablet to zawsze dobra rzecz.

Konkurs Huawei – jak wziąć udział?

Konkurs Huawei nie należy do najtrudniejszych, ale trzeba spełnić dwa podstawowe warunki. Pierwszym z nich jest zapisanie się do newslettera firmy, co można zrobić, wchodząc POD TEN ADRES. Drugi wymagał już będzie od was odrobinę większej kreatywności. Należy napisać w komentarzu (POD TYM ADRESEM), odpowiedź na jedno pytanie. Brzmi ono tak: „Jaka funkcja nowego smartfona, tabletu lub smartwatcha skłoniłaby Cię do zmiany obecnego urządzenia?”. Trzy najbardziej kreatywne z odpowiedzi mają zostać nagrodzone voucherami, które będą uprawniać do zakupu sprzętów za symboliczną złotówkę.

Zobacz też: Wszystko, co musisz wiedzieć o Huawei Mobile Services

Pierwsze miejsce w konkursie to nagroda pod postacią najnowszego flagowca firmy, czyli Huawei P40 Pro. Ten zostanie zaprezentowany dopiero w czwartek 26 marca o godzinie 14:00. Całe wydarzenie będzie można oglądać na żywo podczas livestream. Nagrodą za drugie miejsce będzie voucher na tablet MatePad Pro, a za trzecie miejsce smartwatch. Pierwsza tura konkursu Huawei zakończy się 25 marca, a zwycięzcy mają zostać powiadomieni o tym fakcie w ciągu pięciu dni. Warto spróbować swoich sił!

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.