ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy a50 wytrzymałość

Samsung Galaxy A50 otrzymuje Androida 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnych smartfonów – począwszy od budżetowców, na flagowcach kończąc. Mimo tak obszernej oferty gigant radzi sobie świetnie z wydawaniem aktualizacji do Androida 10. Wyczekiwane uaktualnienie otrzymało już wiele urządzeń Samsunga, a teraz do tego zaszczytnego grona dołączył Galaxy A50. Aż chciałoby się powiedzieć, że w samą porę.

Samsung Galaxy A50 już z aktualizacją do Androida 10

Samsung Galaxy A50 Android 10

Android 10 zadebiutował na początku września, a więc już ponad pół roku temu. Niestety na chwilę obecną wciąż stosunkowo niewiele smartfonów może się pochwalić jego obecnością. Dziś do grona „wybrańców” dołączył Samsung Galaxy A50. Uaktualnienie waży dokładnie 1784,85 MB i prócz samego Androida 10 zawiera także lutowe lub marcowe poprawki zabezpieczeń (w zależności od wersji urządzenia).

Zobacz także: Ten popularny program VPN można obecnie kupić aż 83% taniej! Promocja ograniczona czasowo – pospiesz się, jeśli chcesz z niej skorzystać

Na chwilę obecną aktualizację zaobserwowano jedynie w Indiach i Korei Południowej, jednak już w najbliższym czasie powinna trafić także do innych krajów, w tym Polski. Jeśli chodzi o nowości, to te są dość standardowe – jako najważniejsze można zdecydowanie wymienić systemowy tryb ciemny, nowe gesty, ulepszony wygląd aplikacji Aparat i nowe opcje prywatności. Jeśli nie możecie się już doczekać opisywanego uaktualnienia, to polecam regularnie próbować wywołać je ręcznie w ustawieniach. Kto wie, może akurat się pojawi?

Źródło: XDA-Developers

Sprawdź najnowsze wpisy