ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
play now odkodowane kanały

Sieć Play odkodowała 40 kanałów w usłudze Play Now

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Newsy

Wygląda na to, że w najbliższym czasie spędzimy w domach więcej czasu niż zwykle. Powody są znane. Firmy oferujące swoim klientom dostęp do Internetu czy cyfrowych treści starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów w tym coraz trudniejszym okresie. Play zdecydowało się odkodować swoim abonentom, korzystającym z usługi Play Now sporo dodatkowych kanałów. Wchodzą one w skład pakietów Extra oraz Kids.

Wśród odkodowanych kanałów w Play Now znajdzie się coś dla dzieci i dla dorosłych

play now odkodowane kanały

Pakiet Extra zawiera kanały muzyczne, sportowe, filmowe oraz przyrodnicze i historyczne. Z kolei pakiet Kids jak wskazuje nazwa, skierowany jest do najmłodszych. Dzięki uprzejmości Play nasze pociechy zyskają dostęp do takich programów jak Cartoon Network, Nickelodeon oraz BBC CBeebies. Promocja zakończy się we wtorek, 31 marca. Jeżeli klienci nadal będą chcieli korzystać z obu dodatkowych pakietów, mogą skorzystać z darmowego okresu próbnego. W usłudze Play Now TV wynosi on aż 90 dni. Dla posiadaczy podstawowej wersji Play Now okres testowy jest krótszy i wynosi 30 dni. Po jego zakończeniu cena pakietu Extra wynosić będzie 20 zł a pakietu Kids 10 zł.

Zobacz także: Player pokaże najbliższe mecze Ekstraklasy za darmo

Platforma Play Now kilka dni temu została znacząco przebudowana. Zmiany pojawiły się nie tylko w szacie graficznej, ale także w działaniu samego wyświetlacza. Obsługa stała o wiele wygodniejsza. Dla przypomnienia, z usługi Play Now można korzystać na komputerach, telewizorach z systemem operacyjnym Android oraz na smartfonach i tabletach.

Źródło: Play

Sprawdź najnowsze wpisy