ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nowy Play Now

Sprawdź, jak po zmianach wygląda nowa wersja Play Now

Autor: Arkadiusz Stec Kategoria: Newsy

Tytułowa usługa jednego z największych operatorów w Polsce właśnie stała się lepsza. Play stara się rozwijać nie tylko swoją ofertę skierowaną do osób potrzebujących minut, smsów i gigabajtów. Dba także o osoby konsumujące treści za pomocą zyskującej popularność usługi Play Now. Niecały miesiąc temu dodano do katalogu Świat w 4K. Teraz przyszedł czas na odświeżenie i poprawienie wyglądu samego serwisu. Jak wygląda nowy Play Now i czy poza wyglądem zmieniło się coś jeszcze?

Nowy Play Now jest teraz przejrzysty i funkcjonalny

nowy Play Now

Nowa szata graficzna jest bardzo nowoczesna. Serwis znacząco się zmienił. Odświeżony, miły dla oka wygląd, to nie wszystko. Ułatwiona została nawigacja po witrynie oraz obsługa odtwarzacza. Zyskał on możliwość obsługi z poziomu klawiatury. Nie ma już konieczności najeżdżania kursorem na pauzę, aby zatrzymać na chwilę film. Kliknięcie jednego klawisza na klawiaturze załatwia sprawę. Do Play Now trafił także pełny elektroniczny przewodnik po programach, który znamy z najróżniejszych urządzeń i usług pod krótką nazwą EPG. Pozwala on bardzo szybko odnaleźć interesujące nas filmy lub seriale. Pojawiły się także sugestie, które pozwalają odkryć jakieś produkcje, na które nie trafilibyśmy sami.

Zobacz także: Najlepsze odtwarzacze wideo na Twój komputer. Pobierz je, są darmowe!

Play poinformował przy okazji, że do wypożyczalni dostępnej za pośrednictwem Play Now, już w marcu trafi nominowany do Oscara film Boże Ciało. Nie zabraknie innych interesujących tytułów, takich jak Selma w Krainie Dusz czy Obywatel Jones. Wszystkie materiały można obejrzeć na komputerach oraz telewizorach i smartfonach z systemem operacyjnym Android. Sieć ma także w ofercie swoją przystawkę o nazwie TV Box, która jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć dostęp do świata cyfrowych treści, a nie posiadają telewizora z funkcjami smart TV.

Źródło: Blog Play

Sprawdź najnowsze wpisy