Należąca do TVN platforma Player poinformowała w mediach społecznościowych, że kibice będą mogli obejrzeć najbliższe mecze Ekstraklasy za darmo na stronie player.pl. Jakie spotkania będą transmitowane i skąd decyzja administracji platformy?

Player udostępni bezpłatne transmisje z meczów Ekstraklasy – szczegóły

Decyzja administracji platformy Player dotyczy najbliższej, 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Rozpocznie się ona w piątek, 13 marca, a zakończy w poniedziałek, 16 marca. Niewykluczone, że podczas kolejnych kolejek ligowych rozgrywek Player również przygotuje podobną ofertę.

player mecze ekstraklasy

Jaki jest powód udostępnienia transmisji z meczów bezpłatnie? Można doszukiwać się tu działań marketingowych, mających przyciągnąć widza i zatrzymać go na dłużej. Cała akcja niewątpliwie jest jednak związana z najgłośniejszym tematem ostatnich dni, czyli koronawirusem. Z powodu zagrożenia nim podjęto decyzję o odwołaniu imprez masowych na terenie całego kraju. Mecze piłkarskiej Ekstraklasy odbędą się, ale bez udziału publiczności. Dzięki decyzji administracji Playera, kibice planujący wybrać się na stadion, będą mogli przynajmniej trzymać kciuki za swoją drużynę sprzed ekranów telewizorów, komputerów i telefonów. Ważny jest brak dodatkowych opłat. Ciężko mówić o możliwości odwzorowania atmosfery i emocji towarzyszących podczas oglądania meczu z trybun. Wielu fanów piłki z pewnością jednak decyzję Playera doceni.

Czytaj także: Środowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego na platformie?

Bezpłatnie transmitowane będą wszystkie spotkania 27. kolejki ligowych rozgrywek. Player pokaże, chociażby takie mecze Ekstraklasy, jak Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa czy szlagier Lech Poznań – Legia Warszawa. Pełną rozpiskę meczów wraz z godzinami można sprawdzić na stronie internetowej rozgrywek.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.