Należąca do TVN platforma Player poinformowała w mediach społecznościowych, że kibice będą mogli obejrzeć najbliższe mecze Ekstraklasy za darmo na stronie player.pl. Jakie spotkania będą transmitowane i skąd decyzja administracji platformy?

Player udostępni bezpłatne transmisje z meczów Ekstraklasy – szczegóły

Decyzja administracji platformy Player dotyczy najbliższej, 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Rozpocznie się ona w piątek, 13 marca, a zakończy w poniedziałek, 16 marca. Niewykluczone, że podczas kolejnych kolejek ligowych rozgrywek Player również przygotuje podobną ofertę.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]
player mecze ekstraklasy

Jaki jest powód udostępnienia transmisji z meczów bezpłatnie? Można doszukiwać się tu działań marketingowych, mających przyciągnąć widza i zatrzymać go na dłużej. Cała akcja niewątpliwie jest jednak związana z najgłośniejszym tematem ostatnich dni, czyli koronawirusem. Z powodu zagrożenia nim podjęto decyzję o odwołaniu imprez masowych na terenie całego kraju. Mecze piłkarskiej Ekstraklasy odbędą się, ale bez udziału publiczności. Dzięki decyzji administracji Playera, kibice planujący wybrać się na stadion, będą mogli przynajmniej trzymać kciuki za swoją drużynę sprzed ekranów telewizorów, komputerów i telefonów. Ważny jest brak dodatkowych opłat. Ciężko mówić o możliwości odwzorowania atmosfery i emocji towarzyszących podczas oglądania meczu z trybun. Wielu fanów piłki z pewnością jednak decyzję Playera doceni.

Czytaj także: Środowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego na platformie?

Bezpłatnie transmitowane będą wszystkie spotkania 27. kolejki ligowych rozgrywek. Player pokaże, chociażby takie mecze Ekstraklasy, jak Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa czy szlagier Lech Poznań – Legia Warszawa. Pełną rozpiskę meczów wraz z godzinami można sprawdzić na stronie internetowej rozgrywek.
Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.