ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Yarvik TAB410 kolejną alternatywą dla drogich tabletów

Autor: Adrian Todorczuk Kategoria: Newsy

Yarvik_tab_3Polski rynek w coraz większej ilości zalewają tanie tablety. Tym razem oficjalnie zaprezentowany został Yarvik TAB410 wyposażony w 10-calowy ekran. Za stosunkowo niedużą cenę 749 zł jaką ustalił producent, otrzymujemy całkiem ciekawy produkt, który ma zapewnić wygodę przeglądania zarówno internetu, jak i multimediów.
Yarvik_tab_1 

Jednym z ciekawszych aspektów specyfikacji urządzenia jest wyposażenie tabletu w 2 porty USB oraz coraz chętniej dostarczane, nawet w tanich produktach, wyjście miniHDMI. Oprócz tego otrzymamy złącze Ethernet, co jest rzadkością w tego typu elektronice. Procesor, który zastosowano w Yarviku, to InfoTMIC IMAPX210 ARM11, taktowany zegarem 1 GHz. Oprócz tego mamy 512 MB pamięci operacyjnej, 4 GB wbudowanej pamięci, WiFi, kamerę z matrycą o rozdzielczości 2,1 Mpx oraz dwa gniazda pamięci MicroSD. Na 10-calowym ekranie o rozdzielczości 1024×600 pikseli zrobimy wszystko to, na co pozwoli nam Android w wersji 2.2.
Yarvik_tab_2 

Tablet waży 700 gram i mierzy 270 x 171 x 16 mm. Obietnice firmy związane z czasem pracy na baterii brzmią zachęcająco – bateria litowo-jonowa o pojemności 3500 mAh ma pozwolić na maksymalnie 10 godzin aktywnej pracy.

źródło: informacja prasowa 

Sprawdź najnowsze wpisy