Dyrektor Xiaomi korzysta z iPhone

Apple tłumaczy jak dezynfekować iPhone

Newsy

Poaradnik jak powinno się czyścić smartfona napisał jakiś czas temu Michał. Warto tu zwrócić uwagę, że nie chodzi tu o koronawirusa. Tym się nie zarazimy przez kontak ze smartfonem z którego praktycznie tylko my korzystamy. Co nie oznacza, że nie jest on istnym siedliskiem baketrii, czy w ekstremalnych przypadkach, grzybów. Chodzi tu o zwykłe dbanie o higienę. Sam w tym celu wykorzystuję husteczki z etanolem przeznaczone do czyszczenia okularów. Może i mniejsza skuteczność, jednak znacznie mniej zabawy z tym jest, więc czyszczę tak telefon co kilka dni. Swój patent na czyszczenie iPhone przedstawiło natomiast Apple.

Jak czyścić iPhone

Jak czyścić iPhone

Apple zaktualizowało swoją witrynę internetową, aby właściciele iPhone, iPadów i komputerów Mac wiedzieli, że mogą czyścić swoje urządzenia za pomocą chusteczek dezynfekujących. Porada ta pojawiła się wraz z epidemią koronawirusa, jednak proces ten to raczej kwestia zwykłej higieny. W końcu trudno się zarazić poprzez telefon, którego tylko my używamy. Poniżej znajduje się dokładny opis całego procesu:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Czyścić należy za pomocą chusteczek z alkoholem izopropylowym 70-procentowym lub chusteczek dezynfekujących Clorox można delikatnie przetrzeć twarde, nieporowate powierzchnie produktu Apple, takie jak wyświetlacz, klawiatura lub inne powierzchnie zewnętrzne. Nie należy go jednak używać na powierzchniach tekstylnych lub skórzanych. Nie należy używać wybielacza. Nie należy zanurzać produktów Apple w żadnych środkach czyszczących ani używać wody w okolicach otworów urządzenia.

Zobacz też: Update Windows 10 z poważnymi problemami. Uważaj, co instalujesz

Wcześniej firma Apple odradzała używanie do czyszczenia swoich produktów innych substancji niż woda. Wynika to z tego, że niektóre substancje mogą niszczyć powłokę oleofobową, którą firma nakłada, aby urządzenia z ekranami dotykowymi wyglądały jak najlepiej. Jednak jak widać, firma zmieniła w tej kwestii swoje podejście. 

Źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x