ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
huawei y6 bezpieczenstwo kobieta przytomnosc akumulator

Idealny przykład na to, że duży akumulator to bezpieczeństwo

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

W dobie nowości ze świata i plotek dotyczących nowych technologii docierają do nas również informacje z gatunku tych najmniej spodziewanych. Ten wpis właśnie jest z tego wymiaru, gdyż nie na co dzień zdarzają się przypadki, kiedy kobieta, która straciła przytomność na trzy dni, nadal może korzystać ze swojego smartfona. Naturalnie większości z Was może teraz zapalić się lampka, a więc przejdźmy do przedstawienia całej sytuacji, która miała miejsce w Wielkiej Brytanii.

Kobieta straciła przytomność – po trzech dniach nadal działał jej smartfon

huawei y6 bezpieczenstwo kobieta przytomnosc akumulator

Beth McDermott, 42-letnia kobieta, cierpiąca na rabdomiolizę, obecnie nie może nachwalić się swojego smartfona. Otóż pewnego dnia, będąc w swoim domu, uderzyła się w głowę, spadła ze schodów i straciła przytomność. Wybudziła się po trzech dniach i nie mogła ruszać swoimi nogami. Mając pod ręką telefon (Huawei Y6), zauważyła, że ten wciąż działa i jest naładowany w ponad 50%. W ten sposób mogła szybko zadzwonić na numer alarmowy i zostać przewiezioną do szpitala, otrzymując niezbędną pomoc. Brzmi niesamowicie? Oczywiście wiele dzisiejszych smartfonów po trzech dniach nieużywania nadal będzie działać. Niemniej w dobie dzisiejszych trendów, które przekładają szybkie ładowanie kosztem dużych ogniw, jest to dosyć ciekawy przykład, który obrazuje świat mobilnej technologii.

Zobacz też: Czy branża telefoinformatyczna szkodzi środowisku?

Naturalnie nikomu nie życzę, aby sprawdzać swój smartfon w takiej sytuacji. Jednak jak często ładujecie swoje modele? Wierzycie, że wytrzymałby on podobnie jak telefon Beth McDermott w tym wypadku?

Źródło: The Sun

Sprawdź najnowsze wpisy