WCG

Przedwczoraj w Warszawie odbyły się eliminacje do krajowych finałów World Cyber Games, w których konkurenci walczyli ze sobą w grze Asphalt 6 na telefonach SGS2. Jednak to nie koniec atrakcji, jakie zagwarantował organizator. W ramach festiwalu gier organizowany jest konkurs, który polega na stworzeniu autorskiego scenariusza gry na Androida. Swoją pracę należy zgłosić poprzez specjalną aplikację na Facebooku.

Akcja, edukacja, sport, przygoda, puzzle, strategia, karty, wyścigi i inne to dziewięć kategorii, w ramach których możemy nadsyłać swoje prace. Warunkiem przystąpienia do konkursu, oczywiście oprócz napisania i wysłania scenariusza, jest polubienie profilu WCG Poland da Facebooku oraz bycie osoba pełnoletnią.

Jak czytamy w notatce prasowej, główną nagrodą w konkursie jest oficjalny monitor WCG 2011, Samsung 950 oraz możliwość stworzenia gry na podstawie własnego scenariusza pod okiem specjalistów. Do wygrania są również dwa smartfony Samsung Galaxy S II. Nagrody zostaną wręczone 6 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI – dzień przed rozpoczęciem turnieju Samsung Euro Championship, w którym najlepsi gracze będą rywalizować o tytuł Mistrza Europy.

Zachęcamy do udziału w konkursie – kosztuje to niewiele wysiłku, a nagrody są tego warte.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Jabłoński