ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Prototyp Galaxy Note 4 pokazuje, że Samsung faktycznie interesuje się wyświetlaczami na bokach?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy note 4 youm

Coraz szybciej zbliżamy się do premiery Samsunga Galaxy Note 4, a więc kolejnej edycji lubianej serii phabletów charakteryzującej się dodatkowym stylusem ułatwiającym obsługę. Jednak plotki dotyczące tegorocznej wersji w kilku kwestiach zaskakiwały i bardzo możliwe, że znajdą one swoje urzeczywistnienie.

Kilka miesięcy temu, wiele osób myślało, że Samsung zdecyduje się zastosować w następcy Note’a 3 wyświetlacz typu YOUM, a więc zagięty na boczne krawędzie. Ujawnione właśnie zdjęcia z początku newsa prototypu Note’a 4 potwierdzają te plotki. Wygląda bardzo interesująco? Na pewno, dodatkowo widać zaślepki na poszczególne złącza, co oznacza, że Note 4 doczeka się certyfikatu IP67, który dzisiaj staje się standardem wśród flagowych smartfonów. Dodatkowo wygląda na to, że obudowa została po części – tak jak Galaxy Alpha – wykonana z metalowych materiałów. Należy pamiętać również o specyfikacji, w skład której będą wchodzić najlepsze możliwe obecnie dostępne podzespoły typu Snapdragon 805/Exynos 5433 czy też wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440).

Wszystko ładnie, pięknie, ale niestety – powyższa grafika to tylko koncept pewnego fana serii, który właśnie tak wyobraża sobie Galaxy Note’a 4 bazując na wszelkich ujawnionych plotkach. Chcielibyście ujrzeć właśnie taki phablet od Samsunga trzeciego września?

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy