Dennis-Woodside-motorola-CEO

Motorola zniosła złote jajko w postaci Moto G, tak więc nic dziwnego, że użytkownicy czekają na jego następcę. Dla wielu jest to smartfon idealny – dobra specyfikacja techniczna, która wystarcza do podstawowych zadań oraz niewygórowana cena tworzą opłacalny duet. Pojawiły się plotki mówiące o potencjalnej dacie premiery Motoroli Moto G2 oraz jej cenie. Czy i tym razem sklepowe półki opustoszeją w oka mgnieniu, a użytkownicy starszej wersji przesiądą się na nową? Zobaczmy.

 

Spoglądając na parametry techniczne słuchawki odnosimy wrażenie, że wiele się nie zmieniło. Z pewnością na duży plus zaliczamy 5-calowy ekran, który w dalszym ciągu cechuje się rozdzielczością HD. Ponadto sercem smartfona ma być Snapdragon 400 taktowany zegarem 1.2 GHz, gdzie odpowiedzialność za grafikę spocznie na Adreno 305. Otrzymamy również 1 GB pamięci RAM, 8-megapikselowy aparat oraz Androirda 4.4.4. Dobrym ruchem byłoby również zastosowanie LTE oraz slotu na kartę pamięci.

 

Premiera urządzenia ma się odbyć 10 września (AKTUALIZACJA: a nie października jak wcześniej podawaliśmy), a cena słuchawki wyniesie 250 euro. To prawie o 100 euro więcej niż to miało miejsce w przypadku Moto G. Jednakże nie zostało dokładnie powiedziane o jakiej konfiguracji mówimy.

 

Czy taki ruch Motoroli skłania Was do zmiany swojej Moto G na Moto G2? A może zastanawialiście się czy warto czekać no nowy model i teraz już wiecie, który wybrać?

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.