Wszyscy gracze lubią darmowe gry. Szczególnie słynne z ich rozdawania jest od dłuższego czas Epic Games Store, czyli pełnoprawny konkurent dla niesłychanie popularnego Steama. Platforma Epic Games nie zawiodła i w tym tygodniu, bowiem za darmo można pobrać aż dwie gry – Carcassonne oraz Ticket to Ride.

Carcassonne i Ticket to Ride – dwie darmowe gry w Epic Games Store

Ticket to Ride

Carcassonne to oficjalna adaptacja gry planszowej pod tym samym tytułem. Rozgrywa w dużym skrócie polega na układaniu odpowiednich pól w odpowiednie miejsca. Jeśli chodzi o Ticket to Ride, to jest to kolejna adaptacja gry planszowej, której zasady również są proste – aby wygrać, trzeba połączyć miasta i zrealizować cele przed przeciwnikiem.

Zobacz także: [Promocje dnia] Czytnik ebooków Kindle Paperwhite 4, smartfon Huawei P30, wideorejestrator Xblitz GO SE i więcej w fenomenalnych cenach!

Cena regularna obu gier w Epic Games Store wynosi 35,99 zł za egzemplarz. Nie jest to dużo, ale zawsze lepiej mieć te pieniądze w kieszeni. Zarówno Carcassonne i Ticket to Ride można teraz zgarnąć zupełnie za darmo. W tym celu należy udać się na stronę promocyjną wspomnianych tytułów (Carcassonne, Ticket to Ride) i będąc zalogowanym na swoje konto Epic, kliknąć w duży pomarańczowy przycisk z napisem „Odbierz”. Po wykonaniu tych czynności przy obu grach zostaną one dopisane do waszych kont na zawsze i będą dostępne do pobrania w każdej chwili. Wszystkim zainteresowanym zalecam się spieszyć, bo tytułowe produkcje można odebrać bezpłatnie tylko do 13 lutego do godziny 17:00. Pobieracie, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.