W ciągu sześciu miesięcy ujrzymy dwa nowe flagowe modele od Samsunga: Galaxy Note 4 i?

Newsy

Samsung-Logo-820x458

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Ostatnie wyniki sprzedaży, przedstawiające rozliczenia poszczególnych firm pokazują, że Samsung wciąż jest liderem, ale niestety jego pozycja zdecydowanie się osłabiła. Czym to mogło być spowodowane? Po prostu słabszy drugi kwartał czy strategia odbiega od wymagań konsumenta?

 

Na powyższe pytania chciałbym poznać Wasze przypuszczenia w komentarzach. Niemniej jednak Koreańczycy już teraz najprawdopodobniej szykują nowe modele mające sprostać naporowi ze strony konkurencji. Niedawno ujawnione dane z wewnątrz Samsunga, bezpośrednio od wiceprezesa Kim Hyun-Joon jasno dają do zrozumienia, że w ciągu pół roku ujrzymy jeszcze dwa flagowe modele od Koreańczyków, które zostały określone jako: „duży wyświetlacz” i „nowe materiały”. Jeden jest niemalże w 100% pewny – jest to oczywiście phablet Galaxy Note 4. Jaki będzie ten drugi smartfon? Można spodziewać się, że to Galaxy Alpha chociaż specyfikacja tego modelu nie wskazuje wprost na flagową propozycję. Także czego spodziewać się więcej? W sumie sześć miesięcy to bardzo dużo czasu także bardzo możliwe, że będzie to Galaxy S6 lub chociaż ulepszona wersja tegorocznego flagowca, o której słyszymy już od bardzo długiego czasu (Galaxy KQ, Galaxy F, Galaxy S5 Prime).

 

Może Wy macie swoje propozycje? Taki ruch pomoże Samsungowi ponownie rozwinąć skrzydła i odsunąć od siebie Apple, Huawei i inne firmy z czołówki?

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x