Rodzina Mi 10 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego roku. Ich premiera ma się odbyć już w przyszłym miesiącu, jednak już dziś poznaliśmy wygląd Mi 10 Pro dzięki prawdziwym zdjęciom. Dowiedzieliśmy się także, że smartfon najprawdopodobniej zostanie wyposażony w szybką ładowarkę 65 W.

Xiaomi Mi 10 Pro na prawdziwych zdjęciach – dodatkowo uwieczniono też ładowarkę

Nie da się ukryć, że Mi 10 Pro prezentuje bardzo znajomo – szczególnie z tyłu, który wygląda niemal identycznie jak w Mi Note 10. Plecki wspomnianego urządzenia są niejako potwierdzeniem przecieków mówiących o tym, że Mi 10 Pro będzie miał aparaty z Mi Note 10. Niestety na zdjęciach nie uwieczniono działającego urządzenia, więc niewykluczone, że mamy do czynienia jedynie z prototypem, który ma tylko dobrze wyglądać.

Zobacz także: Wyciekła specyfikacja LG W20 – producent stawia na nowego dostawcę procesorów w najniższej półce

Co ciekawe, na zdjęciach ustrzelono także pudełko od Mi 10 Pro, które prezentuje się minimalistycznie i elegancko, a ponadto… ładowarkę o mocy 65 W dla urządzenia o nazwie kodowej M2001J1C. Podobnie jak w przypadku aparatów, mamy tu kolejne nawiązanie do plotek – tym razem z listopada zeszłego roku. Wiele wskazuje na to, że powyższe zdjęcia rzeczywiście przedstawiają prawdziwy wygląd Mi 10 Pro oraz dołączanej do niego ładowarki, jednak mimo wszystko należy czytać ten tekst z lekkim przymrużeniem oka – dopóki w sprawie nie wypowie się samo Xiaomi, niczego nie możemy brać za pewnik.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.