Wygląd Xiaomi Mi 10 Pro, jak i ogólnie innych oczekujących na premierę modeli tego producenta, pozostają tajemnicą. Jednak flagowiec Chińczyków ujawnił się w Sieci na plakacie, który zdradza też termin premiery. Pierwszy rzut oka i… czy tak faktycznie ma wyglądać Mi 10 Pro lub chociaż zwykły Mi 10? Z Xiaomi jest ten problem, że na wiele miesięcy przed premierą nie poznajemy designu z danych CAD. Dopiero wycieki takie jak ten lub certyfikacje TENAA zdradzają pogląd na nadchodzące urządzenia. W takim razie poznajmy Xiaomi Mi 10 Pro z zewnątrz – jego specyfikacja robi już kolejne okrążenie w Sieci.

Wygląd Xiaomi Mi 10 Pro budzi wątpliwości – gdzie się podział aparat do selfie?

Nie ukrywam, że to, co widzicie powyżej, ma zwiastować Xiaomi Mi 10 Pro i mam co do tego spore wątpliwości. Naturalnie nie zaskoczy mnie fakt, jak Chińczycy połączą wszystkie trendy w jeden. Wiemy z oficjalnych źródeł, że Mi 10 ma być napędzany Snapdragonem 865 i aparaty z Mi Note 10, więc tylne ułożenie obiektywów na wzór OnePlus 7T są nawet akceptowalne. Do Sieci swego czasu wyciekło szkło wyświetlacza Mi 10, które sugerowało, że ten smartfon nie będzie miał wycięć w zakrzywionym ekranie i… to samo potwierdza powyższy plakat. W takim razie, gdzie jest aparat do selfie? Ukryty pod panelem? To byłaby zbyt duża nowość, ale Xiaomi potrafi zaskoczyć, choć to główny punkt, który budzi moje wątpliwości. W takim razie wracają windy i mechaniczne elementy? Wszyscy uciekają, nawet Redmi, więc Mi 10 pójdzie na przekór temu?

Zobacz też: Zwykłe logo, a tyle zamieszania – co zrobiło Sony z PS5?

Sami widzicie, że jest więcej pytań niż odpowiedzi. Teoretycznie będziemy mogli uznać powyższy wygląd Xiaomi Mi 10 Pro za prawdziwy w momencie, gdy producent zapowie konferencję na 23 lutego. Chociaż teraz Chińczycy mogą… Nie, koniec gdybania – teraz jestem ciekawy Waszej opinii na temat tego, co pojawiło się powyżej. Czy faktycznie to Mi 10 Pro?

Źródło: Slashleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.