Już za niecały miesiąc światło dzienne ujrzą nowe flagowce Samsunga, a konkretniej rodzina Galaxy S20 (S11). Nic więc dziwnego, że kolejne przecieki o tych smartfonach wyrastają jak grzyby po deszczu. O ile wygląd serii S20 nie jest już dla nas tajemnicą, tak dotychczas nie pojawiło się jeszcze żadne prawdziwe zdjęcie któregokolwiek z tych urządzeń. Do dziś, bowiem Galaxy S20+ został przyłapany „na wolności”. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak mu się przyjrzeć.

Prawdziwe zdjęcia Galaxy S20+ w Sieci – jak prezentuje się nadchodzący smartfon od Koreańczyków?

Nie da się ukryć, że obyło się bez zaskoczenia – Galaxy S20+ (w tym przypadku wersja 5G) wygląda dokładnie tak samo, jak na renderach, które wypłynęły do Sieci już dość dawno temu. Dobrze jednak, że mamy swojego rodzaju potwierdzenie. Na froncie urządzenia można zauważyć zakrzywiony ekran z bardzo cienkimi ramkami oraz niewielkim wycięciem na aparat umieszczonym na środku, zaś na pleckach Samsung zamontował poczwórny aparat z lampą błyskową LED i tajemniczym czujnikiem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Apple chce odmienić swój stylus – Pencil z aparatem, gestami i innymi dodatkami

Dla przypomnienia: rodzina Galaxy S20 to flagowce z krwi i kości. Premiera najnowszych smartfonów Samsunga odbędzie się już za niecały miesiąc, a dokładnie 11 lutego. Ceny urządzeń nie są jeszcze znane, lecz najprawdopodobniej nie będą sporo wyższe od kwot, jakie trzeba było wyłożyć za S-dziesiątki w dniu premiery. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.