HTC Bliss z Sense 3.5?

Newsy

CharmBlissNotifier

O HTC Bliss zdarzyło nam się już pisać wcześniej. Telefon, który z założenia jest skierowany do płci pięknej, kolorem i odważną, LED-ową zawieszką nie zaskarbił sobie fanów (fanek) wśród użytkowników naszego portalu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wszystkie dotychczasowe informacje na temat Bliss należy traktować z przymrużeniem oka. Według doniesień, nowy tajwański smartfon będzie słuchawką ze „średniej półki”. Na jego pokładzie znajdziemy procesor 800MHz wspierany przez układ graficzny Adreno 205. Jednak co ciekawsze, plotka niesie, iż Bliss będzie działał na Androidzie 2.3.4 z nakładką Sense 3.5! Dla przypomnienia stosunkowo niedawno HTC wprowadziło Sense 3.0, które według zapewnień producenta, do komfortowej pracy potrzebuje dwurdzeniowego procesora (chociaż jak wiemy i to nie do końca jest prawdą).

Reasumując – albo mamy do czynienia z naprawdę odważną plotką, albo faktycznie tajwański producent szykuje potężną ciekawostkę na koniec tego roku (przewidywana data premiery HTC Bliss).  

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x