Niedawno dowiedzieliśmy się, że Epic Games Store codziennie przez dwanaście dni będzie rozdawać darmowe gry. Firma wcieliła swój plan w życie, a dziś jest ostatni dzień, w którym na platformie miała się pojawić darmowa produkcja. Epic Games Store po raz kolejny pokazał, że ma gest i aktualnie zamiast jednej gry zupełnie za darmo można zgarnąć aż trzy – Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II Deathinitive Edition oraz Steep. Należy jednak pamiętać, że jak zwykle oferta jest ograniczona czasowo.

Trzy gry za darmo w Epic Games Store – Darksiders, Darksiders II i Steep

Darksiders Warmastered Edition

Darksiders Warmastered Edition to zremasterowana edycja wysoko ocenianej gry z 2010 roku, w której wcielamy się w jednego z czterech Jeźdźców Apokalipsy, a naszym zadaniem jest odnalezienie osób, które zainicjowały wojnę pomiędzy niebem a piekłem. Z kolei Darksiders II: Deathinitive Edition to odświeżona wersja Darksiders II, w której ponownie wcielamy się w jednego z czterech Jeźdźców Apokalipsy (Śmierć), by pomóc Wojnie, który ma niezłe kłopoty. Steep to zupełnie inna bajka, bo gra jest symulatorem zimowych sportów ekstremalnych z otwartym światem.

Zobacz także: Noworoczne nowości na Netflixie – ponad 50 filmów i seriali. Oto pełna lista

Aktualnie wszystkie trzy gry można zgarnąć zupełnie za darmo do 9 stycznia do godziny 17:00. Aby tego dokonać, wystarczy przejść na stronę wybranej gry w Epic Games Store i kliknąć duży przycisk „Odbierz”, oczywiście będąc zalogowanym na swoje konto. Linki znajdziecie poniżej.

Pobieracie, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.