Choć Święta Bożego Narodzenia już za nami, Epic Games Store nadal bawi się w Świętego Mikołaja i nieprzerwanie obdarowuje nas prezentami w postaci darmowych gier. Dopiero co pisałem o The Talos Principle za darmo, a teraz firma rozdaje już grę Hello Neighbor – oczywiście też beż żadnych opłat. Należy się jednak pospieszyć, bowiem oferta jak zwykle jest ograniczona czasowo.

Hello Neighbor kolejną darmową grą w Epic Games Store przez ograniczony czas

Hello Neighbor

Hello Neighbor to gra skradankowa o nietypowej oprawie graficznej, w której wcielamy się w zwykłego mieszkańca, który jak nie trudno się domyślić, podejrzewa, że jego sąsiad coś ukrywa. Naszym zadaniem jest wkradnięcie się do jego domu i zaspokojenie swojej ciekawości, jednak nie będzie to łatwe zadanie, gdyż sąsiad jest niezwykle czujny. Gra nie ma najlepszych ocen, ale jak to mówią – darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, a za darmo to dobra cena.

Zobacz także: Apple stopniowo zmniejsza znaczenie Samsunga jako dostawcy kluczowej części do iPhone’ów

Cena regularna Hello Neighbor w Epic Games Store wynosi 107,99 zł. Sporo, jednak aktualnie grę można zgarnąć zupełnie za darmo, a w dodatku oczywiście legalnie. Aby tego dokonać, wystarczy przejść na stronę produkcji w sklepie i będąc zalogowanym na swoim koncie Epic kliknąć duży czarny przycisk „Odbierz”. Należy się jednak spieszyć, gdyż oferta obowiązuje tylko do jutra (31.12.2019) do godziny 17:00. Skusicie się, czy może Hello Neighbor to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.