Epic Games Store nie zwalnia tempa w walce o użytkowników. Obecnie na platformie można zgarnąć kolejną po Faster Than Light i Hyper Light Drifter grę za darmo. Mowa o produkcji The Talos Principle, która zebrała bardzo dobre oceny. Jak zwykle trzeba się jednak spieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

The Talos Principle do zgarnięcia za darmo w sklepie Epic Games – tylko przez ograniczony czas

The Talos Principle

The Talos Principle to świetna gra logiczna, w której zadaniem gracza jest rozwiązanie aż 120 przygotowanych przez deweloperów zagadek. Co ważne, wszystkie są bardzo zróżnicowane, choć mają jedną cechę wspólną: bazują na prawach fizyki. Produkcja ujrzała światło dzienne w 2014 roku, a więc grafika nie stoi tutaj na najwyższym poziomie, jednak nie ona powinna być najważniejsza, a treść, jaką oferuje The Talos Principle.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi A3, Microsoft Surface Pro 7, Samsung QLED QE65Q64R i więcej w świetnych cenach!

Cena regularna The Talos Principle wynosi w Epic Games Store aż 142,99 zł. Na szczęście dziś do godziny 17:00 można zgarnąć opisywaną grę zupełnie za darmo, a w dodatku legalnie. Aby tego dokonać, wystarczy udać się na stronę produkcji w Epic Games Store i będąc zalogowanym kliknąć duży fioletowy przycisk z napisem „Odbierz”. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie przypisana do Waszych profili na zawsze, dzięki czemu w każdej chwili będziecie mogli ją pobrać i zainstalować. Skusicie się, czy to raczej nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.