ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG Prada K2 uchwycona na filmie

Autor: Mariusz Urban Kategoria: Newsy
lg logo_3

Kilka dni temu do Sieci trafiło portfolio nadchodzących w tym roku smartfonów od LG. Jednym z ciekawszych jest sygnowany logiem włoskiego domu mody LG Prada K2. Przypomnijmy, że wyróżnia się on nienaganną stylistyką, niezwykle jasnym ekranem NOVA o przekątnej 4.3″, a jego grubość to zaledwie 8.8 mm. Ma być on wyposażony w dwurdzeniowy procesor, nie wiemy jednak jaki dokładnie. Dodatkowo posiada dwa aparaty: 8 Mpx z tyłu oraz 1.3 Mpx do rozmów wideo. Pamięć wewnętrzna sięgnie 16 GB, a nad całością kontrolę będzie sprawował Andorid 2.3.

Nagranie, które trafiło do Internetu jest raczej niewyraźne oraz krótkie i nie dostarcza zbyt wielu informacji o K2. Sugeruje jednak, że premiera może być już blisko – plotki głoszą, że w ciągu najbliższych kilku tygodni. Wygląd urządzenia odbiega od tego z pierwszych obrazów poglądowych. Będziemy Was na bieżąco informować o nowych doniesieniach na temat tego interesującego smartfonu.

Film możecie obejrzeć tu:

Co sądzicie na temat K2? Czy jego wygląd jest faktycznie atrakcyjny? Czy nowy LG ma szansę z Galaxy S II oraz Sensation, których cena do czasu premiery K2 może spaść?

źródło: pocketnow.com

Sprawdź najnowsze wpisy