Słuchawki bezprzewodowe stały się ostatnio niezwykle popularne. Rynek ten został zdominowany głównie przez dotychczasowych producentów słuchawek oraz smartfonów. Jednak coraz śmielej zaglądają na niego także firmy zajmujące się dotychczas akcesoriami i urządzeniami noszonymi. Dobrym przykładem jest tutaj wspierane przez Xiaomi Huami, które ogłosiło swój plan wprowadzenia na rynek bezprzewodowych słuchawek dousznych Amazfit TWS.

Amazfit TWS

Amazfit TWS

Firma potwierdziła, że słuchawki Amazfit TWS zostaną wprowadzone na rynek w przyszłym miesiącu podczas Consumer Electronics Show (CES) 2020 w Las Vegas podczas konferencji CES 2020 Amazfit Global New Product Launch Conference. Huang Wang, który jest dyrektorem generalnym Huami Technology, ujawnił, że wraz ze słuchawkami TWS, firma wprowadzi również nową kategorię produktów:

Naszą wizją jest zbudowanie globalnej niszy skupionej na zdrowiu. Więc z tej perspektywy dokonałem wielu interesujących odkryć na temat zestawów słuchawkowych, np. wyposażonych w czujnik tętna. Tego właśnie można się spodziewać także w naszych produktach. Nie ma żadnych butów, ale będą produkty związane z butami.

Zobacz też: CD Projekt Red i Andrzej Sapkowski nareszcie doszli do porozumienia

Ostatnie zdanie rozwiewa więc wszystkie plotki na temat inteligentnych butów od Huami. Informacja ta potwierdza, że słuchawki douszne Amazfit TWS będą wyposażone w czujnik rytmu pracy serca. Funkcja ta może być przydatna dla użytkowników, którzy uprawiają sport lub podobne aktywności wysokoenergetyczne. Ponadto ujawniono, że urządzenie będzie również wyposażone w funkcje izolacji akustycznej i redukcji hałasu. Huami Technology jest jednym z największych na świecie producentów inteligentnych urządzeń noszonych. Firma twierdzi, że jest zaangażowana w oferowanie produktów związanych ze zdrowiem, połączonych z technologią. Huami Technology ogłosiło swoją globalną konferencję w sprawie wprowadzenia nowego produktu Amazfit pod hasłem Skok przez limity na targach CES 2020. Wydarzenie to odbędzie się 7 stycznia 2020 roku. W jego trakcie poznamy więcej szczegółów na temat tych produktów.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.