WhatsApp logowanie na wielu urządzeniach

WhatsApp powiadomi o oczekującym połączeniu

Newsy

WhatsApp stale dodaje nowe funkcje ułatwiające płynne przesyłanie wiadomości i wykonywanie połączeń głosowych. Po wprowadzeniu w zeszłym miesiącu nowych zgrupowanych naklejek i funkcji uwierzytelniania odciskiem palca komunikator dostał nową funkcję oczekiwania na połączenie. Będzie ona informować użytkowników o rozmowach przychodzących, gdy będą rozmawiać z kimś innym.

WhatsApp z połączeniami oczekującymi

WhatsApp z połączeniami oczekującymi

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Od momentu uruchomienia funkcji połączeń w systemie Whatsapp, użytkownicy czekali na dodanie tej opcji. Musieliśmy czekać na nią kilka lat. Jednak jak to się mówi lepiej późno niż wcale.  Wcześniej WhatsApp nie obsługiwał odpowiednio połączeń przychodzących, podczas gdy byliśmy zajęci rozmową z kimś innymi. Po najnowszej aktualizacji zostaniemy o tym poinformowani sygnałem dźwiękowym. Dzięki temu będziemy mogli zakończyć trwające połączenie, żeby odebrać nowe lub je zignorować. Niestety, aplikacja wciąż nie doczekała się opcji wstrzymania połączenia. Chwilowe przełączenie się wciąż nie wchodzi w grę. A szkoda, bo byłoby jej świetnym uzupełnieniem.

Zobacz też: 100 gigabajtów internetu za darmo dla wybranych klientów Play! Jak odebrać prezent?

Funkcja połączeń oczekujących jest teraz dostępna na urządzeniach z systemem Android. Działa ona w najnowszej wersji aplikacji. Jednak aktualizacja nie gwarantuje obecności tej funkcji. Wszystko przez to, że jest ona dodawana stopniowo. Połączenia oczekujące mają trafić do wszystkich użytkowników w ciągu kilku najbliższych tygodni. Jest to dość irytujące rozwiązanie, zwłaszcza kiedy zostaniemy do końca pomijani w przypadku funkcji, na którą czekamy od dawna. W takim wypadku nie pozostaje nam jednak nic innego jak tylko uzbrojenie się w cierpliwość.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x