ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
najlepsza oferta na kartę

100 gigabajtów internetu za darmo dla wybranych klientów Play! Jak odebrać prezent?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Sieci komórkowe bardzo często organizują akcje promocyjne, w ramach których rozdają swoim klientom darmowe gigabajty internetu. Ostatnio 5 GB danych można było odebrać mając numer w Heyah, a dziś przyszła pora na wybranych klientów Play, którzy otrzymają po uwaga, aż 100 GB bezpłatnych gigabajtów! Przyjrzjmy się tej akcji.

100 GB internetu za darmo od Play

play darmowy internet

Idą święta, a jak idą święta, to wraz z nimi także prezenty. Doskonale wie o tym Play, który wybranym klientom sprezentował już aż 100 GB internetu do wykorzystania do końca okresu rozliczeniowego, w którym zostały przyznane. Aby załapać się na promocję, w pierwszej kolejności trzeba posiadać abonament – klienci ofert na kartę nie mają na co liczyć. Niestety posiadanie abonamentu to nie wszystko, bo należy mieć również po prostu szczęście – nie trzeba wysyłać żadnych SMS-ów ani robić czegokolwiek w aplikacji mobilnej. Warunki tej akcji nie są zbyt jasne i wygląda na to, że sieć przyznaje opisywany bonus losowo. Odpowiadając zatem na tytułowe pytanie: aby odebrać prezent, nie trzeba robić zupełnie nic.

Zobacz także: Google zdradza, jakie nowe funkcje trafią na smartfony z serii Pixel

„Szczęśliwcy” dowiedzą się o darmowych 100 gigabajtach internetu w wiadomości SMS. Regulamin akcji jest dostępny pod tym adresem. Niewykluczone, że finalnie bonus otrzymają wszyscy abonenci, tylko sieć rozłoży jego dostarczanie w czasie. W przeciwnym wypadku może powstać niemała afera, bo w końcu stwierdzenie „równi i równiejsi” nie brzmi dobrze. A Wy otrzymaliście już świąteczny prezent od Play? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Blog Play

Sprawdź najnowsze wpisy