Cyanogenmod dla trzech telefonów z serii Xperia

Newsy

cyanogenmod

Cyanogenmod to najpopularniejszy ROM na urządzenia z Androidem, wskazują na to chociażby statystyki – niedawno przekroczył on aż 500 000 instalacji. Główną jego siłą jest dostępność na wiele urządzeń, a w najbliższym czasie ta liczba znowu się zwiększy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Do grona ‚wyróżnionych’ dołączą trzy telefony Sony Ericssona z serii Xperia – Play, Arc oraz Neo. Obecnie kod każdego z nich czeka już tylko na zatwierdzenie, chwilę potem światło dzienne ujrzą wersje nightly – stąd już krótka droga do RC oraz Stable.

Większość z was pewnie wie jak dużo do systemu wnosi Cyanogenmod. Jednak jeśli jest on dla was nowością, polecamy przeczytanie odsłony ‚Weekendu z modowaniem’, dotyczącej właśnie tego ROM-u.

źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x