ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Developerze, 6. edycja GDG DevFest w Warszawie już w sobotę!

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

Zapraszamy na DevFest Warsaw & Radzymin 2019, który odbędzie się już w najbliższy weekend 7-8.12.2019

DevFest to cykl największych imprez organizowanych na całym świecie przez społeczności GDG, czyli Google Developer Groups. Skupiają one doświadczonych developerów zajmujących się wszelkimi technologiami Google (ale nie tylko!) i na wydarzeniach występują m.in pracownicy Google czy osoby posiadające tytuł Google Developer Expert, więc są to idealne momenty, aby porozmawiać z autorami i praktykami posiadającymi ogromną wiedzę na temat produktów i usług Google.

W tym roku impreza w Warszawie odbywa się po raz 6, w Radzyminie 2. i w Polsce aż 8.! Tracki to Cloud, Mobile oraz Web, a w agendzie znajdziecie sesje poświęcone m.in. Androidowi, Flutterowi, Kotlinowi czy Material Design! Będziecie mogli posłuchać również co potrafi już AI i o tajnikach implementacji narzędzi, których używacie na co dzień – jak je optymalnie wykorzystywać i wszystko ze sobą połączyć tak, żeby Wasza aplikacja lub biznes wyciągnęły ile się tylko da z najnowszych technologii!

Podczas pierwszego dnia (sobota) w Campus Warsaw będziecie mogli przez cały dzień słuchać prezentacji, natomiast drugi dzień (niedziela) będzie poświęcony warsztatom w Warszawie oraz Radzyminie, gdzie osoby początkujące przekują teorię w praktykę, ale i bardziej doświadczeni będą mogli skorzystać – np. podpytać się prowadzących warsztaty o konkretne rozwiązania czy poprosić o pomoc z jakimś problemem.

W trakcie imprezy zostanie podsumowana działalność społeczności od 2011 roku i organizatorzy opowiedzą odrobinę o planach na rok 2020 – a jest tego trochę! Dowiecie się również jak można dołączyć do GDG, by wspólnie tworzyć największą, najlepszą i najbardziej aktywną społeczność na świecie!

Bilet na dwa dni w obu lokalizacjach kosztuje 50zł i obejmuje wszelkie atrakcje, które przygotowali dla Was organizatorzy i partnerzy wydarzenia, w tym całodniowy catering, pokazy sprzętów czy sesje networkingowe. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie możesz sobie pozwolić na wydatek tego typu – napisz na adres [email protected] dlaczego potrzebujesz wsparcia i na pewno dostaniesz darmową wejściówkę. Misją GDG jest szerzenie dostępu do wiedzy w otwartym świecie, niezależnie od pozycji, pochodzenia czy doświadczenia. Koszt biletu ma głównie zmobilizować do przyjścia w sobotni poranek, ale kawa na pewno postawi wszystkich na nogi 😉

Bilety do kupienia klikając TUTAJ

Szczegóły oraz agenda dostępne na stronie warrad.devfest.pl

Sprawdź najnowsze wpisy