Xperia neo w ofercie T-Mobile

Newsy

Xperia-neo

Już 27 lipca do oferty T-Moible wejdzie Xperia neo. Jest to jeden z nowszych smartfonów Sony Ericsson; na rynek został wprowadzony równolegle z Xperia Play i Arc.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wyróżnia się między innymi wyświetlaczem 3.7″ o rozdzielczości 854 x 480, wyposażonym w technologię Sony Mobile BRAVIA. Producent zachwala, że dzięki niej możemy liczyć na naprawdę żywe kolory i wysoki kontrast obrazu. Sercem urządzenia jest procesor Snapdragon MSM8255 o taktowaniu 1 GHz wyposażony w układ graficzny Adreno 205. Gwarantuje on dobrą wydajność, lecz przegrywa w porównaniu z nowymi jednostkami dwurdzeniowymi.

Warto wspomnieć też o wyjściu HDMI, aparacie 8 Mpx obsługującym nagrywanie HD i radiu FM. Nad całością kontrolę sprawuje Android w wersji 2.3 Gingerbread.

Xperię neo w T-Mobile dostaniemy już za 1 zł przy abonamencie 149 zł miesięcznie.

Czy przekonuje Was nowa oferta? Sądzicie, że T-Mobile będzie chciał zyskać opinię najbardziej „androidowego” operatora?

źródło: t-mobile-trendy.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x