W tym roku Samsung odświeżył swoją serię A, zalewając rynek wieloma modelami o atrakcyjnych wzorach, ciekawych specyfikacjach i atrakcyjnych cenach. W roku 2020 południowokoreańska firma wprowadzi na rynek nowe smartfony kontynuujące nowe podejście producenta. Właśnie ujawniono, że firma rozpoczęła pracę nad telefonami Galaxy A11, Galaxy A31 i Galaxy A41.

Tanie Samsungi z 128 GB pamięci

Tanie Samsungi z 128 GB pamięci

Modele SM-A115X, SM-A315X i SM-A415X to odpowiednio numery modeli nadchodzących urządzeń Galaxy A11, Galaxy A31 i Galaxy A41. Obecnie nie ma dostępnych informacji na temat specyfikacji tych smartfonów. Na pewno będą one sporym krokiem naprzód względem poprzedników. Wynika to z tego, że drobne zmiany obecnie funkcjonują u Samsunga po dodaniu litery s. Dobrym przykładem jest tutaj Samsung Galaxy A20s, który jest ulepszoną wersją Galaxy A20. Mimo że nie znamy informacji dotyczących parametrów nadchodzących smartfonów, to wyciekł jeden szczegół: mają one posiadać warianty 128 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz też: Mistrz gry w Go wycofuje się z zawodów z obawy przed sztuczną inteligencją

Jak się dobrze zastanowić, to decyzja ta nie jest wcale aż taka dziwna. Warto pamiętać, że Samsung jest obecnie największym producentem układów pamięci na świecie. Dodatkowo odnotowuje zastój w tej dziedzinie. Zaprzęgnięcie tego działu do produkcji pojemnych układów pamięci do smartfonów wydaje się dobrym posunięciem. Zwłaszcza że dzięki temu budżetowe konstrukcje Samsunga zyskają kolejny, istotny atut względem konkurencji. Skąd natomiast wiadomo, że będą to tanie smartfony? Tak wynika z założeń nowej serii Galaxy A. Według nich im niższy jest numer smartfona, do tym niższej półki on należy. Kolejnym jest natomiast zachowanie atrakcyjnej ceny, zwłaszcza urządzeń o najniższej numeracji. Oczywiście o ile te informacje się potwierdzą.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.