Samsung Galaxy A 2021

Galaxy A20 zaprezentowany – Samsung po raz kolejny stawia na duży akumulator

Newsy

Seria Galaxy A od Samsunga ciągle się rozrasta. Niedługo zobaczymy Samsunga Galaxy A90 i Galaxy A40, a już dziś, całkiem niespodziewanie dostaliśmy Samsunga Galaxy A20. Oznacza to, że 10 kwietnia to nie on zostanie zaprezentowany w trakcie konferencji. Najprawdopodobniej chodzi więc o Samsunga Galaxy A60.

Samsung Galaxy A20 oficjalnie

Samsung Galaxy A20

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Wracając do Samsunga Galaxy A20: okazuje się, że wbrew wcześniejszym przeciekom mamy do czynienia nie z dwoma, a z jednym urządzeniem noszącym taką nazwę. Okazuje się, że model z Androidem GO okazał się Samsungiem Galaxy A2 Core. Jeśli zaś chodzi o oficjalną specyfikację Samsunga Galaxy A20, to prezentuje się ona następująco:

  • 6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości HD + i proporcjach ekranu 19,5: 9 przy PPI 268
  • Układ Exynos 7884
  • 3 GB RAM
  • 32 GB pamięci wewnętrznej
  • Aparat główny z modułem 13 Mpix i sensorem głębi 5 Mpix
  • Aparat selfie 8 Mpix
  • Wersje dual i single SIM
  • Bateria 4000 mAh

Zobacz też: [YouTube] Android Q – 5 nowości z pierwszej bety!

Jeśli chodzi o cenę, to ma ona wynosić około 190 Euro, co daje nam cenę w granicach 810 – 830 zł. Biorąc pod uwagę jego parametry, zwłaszcza ekran może być to niezwykle popularny sprzęt u operatorów. Na szczęście Samsung zaczął mocniej skupiać się na bateriach zasilających jego urządzenia. Dzięki temu Samsung Galaxy A20 najprawdopodobniej zapewni nam przynajmniej cały dzień pracy przy intensywnym korzystaniu z urządzenia lub 2 – 3 dni traktując go nieco delikatniej. Trzeba przyznać, że ten rok zapowiada się dla Samsunga niezwykle interesująco. Dzięki takim propozycjom może on przykuć uwagę osób, które do tej pory unikały urządzeń od koreańskiego producenta z powodu ich wysokich cen.

Źródło: gsmarena

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x