Ostatnie miesiące były dla Motoroli dość pracowite, bo firma zdążyła pokazać kilka ciekawych smartfonów – m.in. Moto G8 Play, Moto G8 Plus, Moto E6 Play i One Macro. Wygląda jednak na to, że producent jeszcze w tym roku, a konkretnie na dniach, zaprezentuje kolejny smartfon – bo najwyraźniej mu mało. Nadchodzącą konstrukcja będzie się charakteryzowała wysuwanym aparatem.

Motorola z wysuwanym aparatem zadebiutuje już wkrótce

Motorola

Motorola właśnie zapowiedziała konferencję na 3 grudnia bieżącego roku, która odbędzie się w Brazylii. Podczas jej trwania firma zaprezentuje nowy smartfon, który będzie posiadał wysuwany aparat. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że opisywany sprzęt będzie nosił nazwę Motorola One Hyper. Plotki głoszą, że ekran LCD urządzenia będzie się charakteryzował przekątną 6,4 cala, a w jego wnętrzu znajdziemy podzespoły ze średniej półki.

Zobacz także: Xiaomi otwiera nowe sklepy w Warszawie, Gdańsku i Rzeszowie. Na klientów czeka mnóstwo promocji!

Precyzując, Snapdragona 675, 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej. Co ciekawe, urządzenie ma także mieć czytnik linii papilarnych wtopiony w ekran, przedni aparat 32 Mpix oraz podwójny z tyłu w konfiguracji 64 Mpix + 2 Mpix (czujnik głębi). Niewykluczone, że Motorola One Hyper, jeśli w ogóle tak będzie się nazywać, zadebiutuje z nakładką producenta – w przeciwieństwie do wczesnych modeli z rodziny Motorola One, które trafiały na rynek z „czystym” Androidem. Oczywiście opisana specyfikacja jest tylko plotką, więc radzę czytać ten tekst z lekkim przymrużeniem oka. Wszystkiego dowiemy się z pierwszej ręki już za niecały tydzień.

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.