ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note10 plus

Samsung zamierza wypuścić na rynek specjalny zestaw z okazji dziesięciolecia serii Galaxy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to jeden z najpopularniejszych producentów urządzeń mobilnych na świecie. Tak się składa, że bardzo lubiana seria Galaxy obchodzi w tym roku dziesięciolecie. Producent zorganizował już z tej okazji kilka promocji, jednak planuje coś jeszcze, a mianowicie specjalny zestaw, który wkrótce wejdzie do sprzedaży. Przyjrzyjmy się mu.

Samsung Galaxy Anniversary Premium Package

Samsung z okazji dziesięciolecia serii Galaxy przygotował zestaw dla swoich największych fanów. Nazywa się po prostu „Samsung Galaxy Anniversary Premium Package”, a jego zawartość widzicie powyżej. Mówiąc prościej – w paczce znajdziemy Samsunga Galaxy Note10, Galaxy Watch Active, Galaxy Buds oraz akcesoria – dwa paski do smartwatcha i silikonowe etui na smartfona.

Zobacz także: Xiaomi Mi Note 10 i Redmi Note 8T w Polsce! Ceny tradycyjnie są rewelacyjne

Zestaw ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie. Nie wiemy też, w jakich krajach będzie można go kupić, jednak dostępność w Polsce wydaje się prawdopodobna. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli napiszę, że cena również jest wielką niewiadomą. Możemy się jedynie domyślać, że tanio nie będzie – choć zapewne zauważalnie taniej, niż w przypadku kupna całej zawartości zestawu osobno. Paczka najprawdopodobniej będzie dostępna tylko w oficjalnym sklepie internetowym Samsunga, jednak niewykluczone, że dostaniemy ją również u kilku partnerów firmy. Gdy się pojawi, to na pewno damy wam znać. Ile musiałby kosztować opisywany zestaw, abyście skusili się na jego zakup? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy