HTC Sense na Era G1 i HTC Magic

Newsy

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tak jak pisaliśmy niedawnoHTC Sense nie będzie dostępny dla Era G1 oraz HTC Magic (z napisem na obudowie „with Google”), ponieważ nie jest to zgodne z licencją Google, a dodatkowo spowodowało by spadek sprzedaży HTC Hero. Nieoficjalnie jednak istnieje możliwość wgrania UI HTC Sense na G1 jak i Magic’a – dostępny na filmie poniżej.
Jak na razie istnieją dwie możliwości uzyskania HTC Sense na naszych Androidach.
Pierwsza z nich to wgranie ROMu LeakDroid SuperHERO – jednak oprogramowanie zawiera sporo błędów, działa niestabilnie oraz mocno spowalnia system. Dodatkowo nie działa prawidłowo sporo opcji.

{youtube}nxQsRO8wljE{/youtube}

Druga to ROM Fatal1ty, który również zawiera sporo błędów jednak z jego obsługą radzi sobie HTC Magic. Jeden jak i drugi ROM mają póki co charakter demonstracyjny – można przetestować kamerę, multitouch w przeglądarce oraz GPS które działają bez zastrzeżeń.
{youtube}4AI2c8QmM-0{/youtube}

Modyfikowanie oprogramowania łączy się z utratą gwarancji (nie zalecane).

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x