iOS 13

Najnowsza aktualizacja iOS psuje multitasking

Newsy

iOS to system, który znajdziemy na smartfonach firmy z Cupertino, czyli iPhone’ach. Niestety od dłuższego czasu jakość aktualizacji wydawanych przez giganta spada na łeb na szyję. Wydaje się to potwierdzać kolejne uaktualnienie iOS, które także boryka się z problemami.

iOS 13.2, czyli problem z multitaskingiem

iPhone iOS 13 bateria

Wyobraź sobie, że oglądasz film w aplikacji YouTube, po czym na chwilę przerywasz i przechodzisz do innej aplikacji, nie wyłączając przy tym tej pierwszej. Kiedy minutę później wracasz do YouTube’a, aplikacja się odświeża, a ty nie jesteś już w miejscu, w którym wstrzymałeś oglądanie wideo. To wcale nie sytuacja żywcem wyjęta ze smartfonów za 300 zł, a iPhone’ów działających na iOS 13.2.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Google Pixel 4 XL kontra iPhone 11 Pro Max – wielki pojedynek na wydajność

Tak, iOS 13.2 ma problem z multitaskingiem, co zgłasza wielu użytkowników na różnorakich forach internetowych. Na poprzednich wersjach systemu oczywiście działało to tak, jak powinno. Naturalnie nie jest to też problem spowodowany zbyt małą liczbą pamięci RAM w iPhone’ach. Co ciekawe, popsuty multitasking dotyczy także iPadOS 13.2, gdzie jest to jeszcze większym problemem, bo przecież system ten miał zbliżyć iPady do laptopów bardziej niż kiedykolwiek. Niestety na razie nie wiemy, czy Apple jest świadome problemu. Pewne jest jednak, że prędzej czy później zostanie on naprawiony, bo w przeciwnym razie użytkownicy nie daliby firmie żyć. Do tego momentu radzę się wstrzymać z aktualizacją do iOS 13.2, jeśli oczywiście jeszcze jej nie zainstalowałeś.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x