samsung galaxy s5 mini 1

 

Ostatni wpis na naszym portalu prezentuje Wam oficjalnie trzecią z zaprezentowanych już przez Samsunga odmian swojego flagowego modelu. Oprócz bazowego Galaxy S5 na rynku znajdziemy również hybrydę Galaxy K Zoom oraz model o zwiększonej odporności, czyli Galaxy S5 Active. A co z pomniejszoną wersją?

 

Ta również jest w drodze i o ile od dłuższego czasu znamy specyfikację tego modelu to dopiero dzisiaj poznaliśmy Galaxy S5 Mini z wyglądu. Widoczne na początku newsa zdjęcie oraz dwa kolejne zdradzają nam informację o tym, że Samsung również w tym urządzeniu zdecydował się na zastosowanie pulsometru, a także potwierdzona została wiadomość odnośnie certyfikatu IP67.

 

samsung galaxy s5 mini 2 samsung Galaxy s5 mini 3

 

Dla przypomnienia, dane techniczne powyższego smartfonu ograniczają się do 4,5-calowego wyświetlacza prezentującego obraz w rozdzielczości 1280×720, a także aparatu z matrycą 8 MPx. Zagadką jest jednak serce tego urządzenia, którym najprawdopodobniej nie będzie Snapdragon 400 jak wcześniej przewidywano, a niezaprezentowany jeszcze układ Exynos 3 Quad (3470). Jego specyfikacja ogranicza się obecnie do czterech rdzeni (po 1,4 GHz), GPU Mali-400MP4 oraz 1,5 GB RAM.

 

Także kolejny model Samsunga został odkryty na długo przed oficjalną premierą. Kiedy ta będzie miała miejsce? To oczywiście cały czas pozostaje w sferze tajemnicy.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.