Galaxy A50

Poznaliśmy kluczowe elementy specyfikacji Galaxy A51

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Samsung zaprezentował rodzinę Galaxy A50 i Galaxy A30 kilka miesięcy temu, w lutym. Smartfony zostały na ogół przyjęte bardzo ciepło, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że koreański producent pracuje już nad ich następcami. Dziś poznaliśmy kluczowe elementy specyfikacji jednego z nich, a mianowicie Galaxy A51. Wszystko dzięki Geekbench.

Kluczowe elementy specyfikacji Galaxy A51 wylądowały w Geekbench

Samsung Galaxy a51 geekbench

Galaxy A51 będzie kolejnym reprezentantem średniej półki cenowej i wydajnościowej. Według raportu Geekbench, we wnętrzu urządzenia znajdziemy ośmiordzeniowy procesor Exynos 9611 i 4 GB RAM-u. Całość ma działać pod kontrolą Androida 10, prawdopodobnie z najnowszym One UI 2.0. Jeśli chodzi o wynik osiągnięty w benchmarku, Galaxy A51 zdobył 328 punktów w teście jednego rdzenia i 1185 punktów w teście wielordzeniowym.

Zobacz także: Kreatywność Google nie zna granic. Najnowsze Pixele 4 docierają do klientów… w pudełku po płatkach śniadaniowych

Niestety Geekbench nie mówi nam nic więcej. Dla niektórych może być jedynie zaskoczeniem, że Galaxy A51 trafi do sprzedaży z Exynosem 9611 na pokładzie, a nie Exynosem 9630, którego się spodziewaliśmy. Warto wspomnieć, że Exynos 9611 jest już obecny w Galaxy A50. W kwestii pozostałej części specyfikacji spekuluje się, że Galaxy A51 będzie miał podwójny tylny aparat i zadebiutuje w dwóch konfiguracjach – z 64 i 128 GB pamięci wbudowanej. Dokładna data premiery smartfona nie jest jeszcze znana.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy