Kilka dni temu odbyła się premiera najnowszych smartfonów Google. Mowa oczywiście o rodzinie Pixel 4, którą bez problemu można określić mianem smartfonów, o których dowiedzieliśmy się wszystkiego jeszcze na długo przed ich oficjalną prezentacją. Mamy dziś 22 października, a więc dzień, w którym rozpoczęła się realizacja zamówień przedpremierowych Pixela 4 i Pixela 4 XL w wybranych krajach. Osoby, które zamówiły którekolwiek z wymienionych urządzeń jako jedne z pierwszych, otrzymały (lub otrzymają) je w bardzo kreatywnych opakowaniach.

Google Pixel 4 XL w pudełku po płatkach śniadaniowych

Tak, dobrze czytacie. Pixel 4 i Pixel 4 XL rzeczywiście trafiają do niektórych użytkowników w pudełku po płatkach śniadaniowych. Przez „niektórych” mam tutaj na myśli jedne z pierwszych osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe w brytyjskim Google Store. Stwierdzenie „w pudełku po płatkach śniadaniowych” także nie jest do końca trafne, bo we wspomnianym pudełku płatki wciąż się znajdują.

Zobacz także: Aplikacje bankowe zaczynają wykluczać użytkowników Galaxy S10 z powodu naruszeń bezpieczeństwa

Nie da się ukryć, że gigant z Mountain View wykazał się kreatywnością. Co ciekawe, wygląda na to, że Google przygotowało kilka różnych wariantów opakowania, bo niektóre osoby, które zdecydowały się na zakup Pixela 4 lub Pixela 4 XL w przedsprzedaży, otrzymały telefon w pudełku po pizzy Dominos. Szkoda, że Google Store wciąż nie funkcjonuje w Polsce…

Źródło: GSMArena