Darmowy synchrobook od T-Mobile

Masz numer w T-Mobile? Odbierz dodatkowe gigabajty zupełnie za darmo!

Newsy

T-Mobile to jeden z Wielkiej Czwórki operatorów w Polsce, w której skład wchodzą jeszcze Play, Plus i Orange. Niedawno informowałem o darmowych 6 GB internetu w Plusie, a nieco później Michał przybliżył wam ofertę Orange, który rozdawał za darmo 10 GB internetu. Teraz przyszła pora na T-Mobile – do zgarnięcia jest aż 5 GB bez opłat.

Darmowy Internet w T-Mobile – jak odebrać?

tmobile logo

Dzięki nowej promocji T-Mobile, użytkownicy numerów na kartę, abonament i MIX, mogą zgarnąć 5 GB internetu zupełnie za darmo. Aby odebrać darmowe gigabajty, należy pobrać aplikację Mój T-Mobile, która jest dostępna zarówno na Androida jak i iOS. Po zalogowaniu się trzeba przejść do sekcji Usługi i wybrać zakładkę Pakiety internetu. Tam z kolei dostępna będzie oferta 5GB za darmo w aplikacji, którą należy wybrać.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: W Google Play odkryto kolejne złośliwe aplikacje – natychmiast się ich pozbądź, jeśli je instalowałeś!

Aktywacja pakietu zostanie potwierdzona SMS-em. Posiadacze numerów na kartę i MIX będą mogli wykorzystać dodatkowe gigabajty w okresie 30 dni od aktywacji oferty. Z kolei w przypadku osób posiadających abonament, bonus będzie ważny do końca aktualnego okresu rozliczeniowego – nie opłaca się zatem włączać go pod koniec. Promocja obowiązuje do 31 października. Warto wspomnieć, że jest to nowa wersja promocji, która pojawiła się już wcześniej. Wówczas można było zgarnąć jednak tylko 2 GB dodatkowych gigabajtów. Osoby, które skorzystały z opisywanej oferty już wcześniej, mogą wciąż udział w nowej wersji tylko w momencie, gdy ważność zgarniętego uprzednio pakietu dobiegła końca.

Źródło: T-Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x