Platformy e-learningowe T-Mobile

Masz numer w T-Mobile? Odbierz dodatkowe gigabajty zupełnie za darmo!

Kacper Kościański Newsy 17-10-2019

T-Mobile to jeden z Wielkiej Czwórki operatorów w Polsce, w której skład wchodzą jeszcze Play, Plus i Orange. Niedawno informowałem o darmowych 6 GB internetu w Plusie, a nieco później Michał przybliżył wam ofertę Orange, który rozdawał za darmo 10 GB internetu. Teraz przyszła pora na T-Mobile – do zgarnięcia jest aż 5 GB bez opłat.

Darmowy Internet w T-Mobile – jak odebrać?

tmobile logo

Dzięki nowej promocji T-Mobile, użytkownicy numerów na kartę, abonament i MIX, mogą zgarnąć 5 GB internetu zupełnie za darmo. Aby odebrać darmowe gigabajty, należy pobrać aplikację Mój T-Mobile, która jest dostępna zarówno na Androida jak i iOS. Po zalogowaniu się trzeba przejść do sekcji Usługi i wybrać zakładkę Pakiety internetu. Tam z kolei dostępna będzie oferta 5GB za darmo w aplikacji, którą należy wybrać.

Zobacz także: W Google Play odkryto kolejne złośliwe aplikacje – natychmiast się ich pozbądź, jeśli je instalowałeś!

Aktywacja pakietu zostanie potwierdzona SMS-em. Posiadacze numerów na kartę i MIX będą mogli wykorzystać dodatkowe gigabajty w okresie 30 dni od aktywacji oferty. Z kolei w przypadku osób posiadających abonament, bonus będzie ważny do końca aktualnego okresu rozliczeniowego – nie opłaca się zatem włączać go pod koniec. Promocja obowiązuje do 31 października. Warto wspomnieć, że jest to nowa wersja promocji, która pojawiła się już wcześniej. Wówczas można było zgarnąć jednak tylko 2 GB dodatkowych gigabajtów. Osoby, które skorzystały z opisywanej oferty już wcześniej, mogą wciąż udział w nowej wersji tylko w momencie, gdy ważność zgarniętego uprzednio pakietu dobiegła końca.

Źródło: T-Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x