Oppo A91 do wygrania w Orange

Orange rozdaje pakiety danych. Sprawdźcie, jak odebrać 10 GB internetu za darmo!

Promocje

Od pewnego czasu Orange ponownie rozdaje bezpłatne pakiety danych. Powodem promocji są sukcesy naszych piłkarzy, którzy konsekwentnie pokonują kolejnych zawodników na eliminacjach do Euro 2020. Przyszła zatem pora na kolejną ofertę, nasi piłkarze rozgromili bowiem Macedonię Północną i awansowali do mistrzostw! Sprawdźcie, jak odebrać zatem promocyjny pakiet danych.

Orange – darmowe 10 GB internetu. Jak odebrać pakiet?

Orange darmowe pakiety danych

Odebranie bezpłatnego pakietu danych jest bardzo proste. Przede wszystkim musicie być klientami sieci Orange, co jest w sumie dość oczywistym wymogiem. Jeśli go spełniacie, to wystarczy wysłać SMS-a o treści AWANS pod numer 233. Koszt wiadomości jest zgodny z taryfą operatora, jednak nie zapłacicie za nią więcej niż 20 groszy. Promocja ważna jest jedynie do godziny 23. Promocyjny internet dostępny będzie przez 3 dni od momentu aktywacji.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Recenzja hulajnogi Xiaomi M365 Pro – czy warto zakupić taki gadżet?

Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające numer na kartę lub abonament. Miłego korzystania!

Źródło: Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x