Od pewnego czasu Orange ponownie rozdaje bezpłatne pakiety danych. Powodem promocji są sukcesy naszych piłkarzy, którzy konsekwentnie pokonują kolejnych zawodników na eliminacjach do Euro 2020. Przyszła zatem pora na kolejną ofertę, nasi piłkarze rozgromili bowiem Macedonię Północną i awansowali do mistrzostw! Sprawdźcie, jak odebrać zatem promocyjny pakiet danych.

Orange – darmowe 10 GB internetu. Jak odebrać pakiet?

Orange darmowe pakiety danych

Odebranie bezpłatnego pakietu danych jest bardzo proste. Przede wszystkim musicie być klientami sieci Orange, co jest w sumie dość oczywistym wymogiem. Jeśli go spełniacie, to wystarczy wysłać SMS-a o treści AWANS pod numer 233. Koszt wiadomości jest zgodny z taryfą operatora, jednak nie zapłacicie za nią więcej niż 20 groszy. Promocja ważna jest jedynie do godziny 23. Promocyjny internet dostępny będzie przez 3 dni od momentu aktywacji.

Zobacz także: Recenzja hulajnogi Xiaomi M365 Pro – czy warto zakupić taki gadżet?

Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające numer na kartę lub abonament. Miłego korzystania!

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.