Wideorozmowy zamiast świątecznych spotkań

Masz numer w Plusie? Odbierz dodatkowe gigabajty zupełnie za darmo!

Newsy

Plus to jeden z Wielkiej Czwórki operatorów w naszym kraju. Firma słynie m.in. z tego, że często rozdaje darmowe gigabajty z okazji przeróżnych wydarzeń. Dziś nie jest inaczej, bo operator zdecydował się sprezentować swoim klientom trochę internetu w zamian za trzecie miejsce, które zdobyli nasi siatkarze.

Darmowe gigabajty od Plusa

Plus od 21 lat jest sponsorem i partnerem polskiej siatkówki. Siatkarska reprezentacja Polski mężczyzn zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy, więc sieć postanowiła sprawić swoim klientom mały podarunek w postaci 6 GB Internetu. Darmowy pakiet zgarnąć mogą absolutnie wszyscy – osoby, które posiadają numer na kartę oraz ci, którzy wybrali abonament. Aby otrzymać darmowe 6 GB Internetu należy mieć przede wszystkim aktywne konto i wysłać SMS-a o treści SIATKA pod numer 80404.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: OnePlus TV Q1, Q1 Pro i OnePlus 7T przedstawione tak, abyś nie wiedział, na czym się skupić

Wysłanie SMS-a rzecz jasna również jest darmowe. W przypadku klientów Plusa na kartę oraz MIX, pakiet zostanie aktywowany do 72 godzin. Z kolei osoby, które korzystają z oferty abonamentowej, dostaną dodatkowe gigabajty dopiero po rozpoczęciu kolejnego okresu rozliczeniowego. Pakiet jest ważny przez 30 dni i nie można z niego korzystać w roamingu. Bonus możecie zgarnąć tylko dziś i jutro, więc polecam się spieszyć. Regulamin akcji możecie przeczytać tutaj, jednak zapewniam, że nie znajdziecie tu nic odkrywczego – w tej promocji nie ma haczyków. Skorzystacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Plus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x