ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 7 aktualizacja

OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro otrzymują OxygenOS 10.0.1

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to jedna z tych firm, które wręcz słyną z regularnych i terminowych aktualizacji. Niestety czasami nawet najlepszym zdarzają się wpadki: tak było z OxygenOS 10 na OnePlusa 7 i 7 Pro. Aktualizację udostępniono we wrześniu, jednak tak naprawdę niewiele osób ją otrzymało, bo firma szybko wstrzymała jej rozprowadzanie z powodu błędów. Dobra wiadomość jest taka, że poprawiony OxygenOS 10.0.1 trafia już do pierwszych użytkowników.

Aktualizacja OxygenOS 10.0.1 już dostępna na OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro

oneplus 7 pro

OxygenOS 10.0.1 bazuje na stabilnej wersji Androida 10, który swoją premierę miał stosunkowo niedawno. Aktualizacja naturalnie wprowadza wszystko to, co najnowsze wydanie Zielonego Robocika od Google, a ponadto m.in. nowy design nakładki systemowej i nowe gesty.

Zobacz także: Śpieszmy się kochać aplikacje od Google, tak szybko odchodzą… Gigant z Mountain View uśmiercił kolejny projekt

Prócz tego poprawiono rzecz jasna wszystkie znane błędy, które pojawiły się w OxygenOS 10. Co ciekawe, lista zmian w aktualizacji oznaczonej numerem 10.0.1 jest taka sama, jak w przypadku dziesiątki. Jest to oczywiście drobny błąd OnePlusa – firma po prostu zapomniała podmienić changelogu. Uaktualnienie jest udostępniane falami przez OTA, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Niemniej jednak nie powinno minąć więcej niż kilka dni, aż nowa wersja OxygenOS dotrze do wszystkich. A wy dostaliście już aktualizację 10.0.1? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy