Wzrost ruchu w Orange

Pakiet danych od Orange za darmo. Jak odebrać 3 GB internetu?

Newsy

Orange to firma, która znana jest z tego, że aktywnie wspiera naszych piłkarzy. Po każdym meczu, w którym uczestniczą biało-czerwoni, operator rozdaje swoim klientom bezpłatne pakiety danych. Wczorajsze zwycięstwo z Łotwą to kolejna okazja, by otrzymać darmowe 3 GB internetu. W dzisiejszym wpisie pokażę wam, jak odebrać wspomniany wyżej pakiet.

Orange – darmowe 3 GB internetu za mecz Polska-Łotwa. Jak aktywować pakiet?

Orange bezpłatny internet

Jeśli jesteście klientami sieci Orange i chcecie aktywować bezpłatny pakiet internetu, to nie ma niczego prostszego – wystarczy jedynie wysłać SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233. Koszt wiadomości jest zgodny z taryfą operatora, jednak nie zapłacicie za nią więcej niż 20 groszy. Z promocji skorzystać można jeszcze tylko przez kilka godzin. Promocyjne GB ważne są przez 3 dni od momentu wysłania SMS-a o treści podanej powyżej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Samsung Galaxy Fold w Polsce – nasze wrażenia.

Opisywana w tym artykule promocja dostępna jest w ofercie na abonament i na kartę. Skorzystajcie z niej, póki jest to możliwe!

Źródło: Facebook Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x