Realme X2 Pro 65 W

Poznaliśmy datę premiery Realme X2 Pro

Newsy

Realme X2 Pro został niedawno zapowiedziany. Od tego czasu producent regularnie karmi nas nowymi informacjami o swoim nadchodzącym smartfonie. Wczoraj Paweł przybliżył wam możliwości jego aparatu w praktyce, a jeszcze wcześniej poinformował, że ładowanie Realme X2 Pro będzie bardzo szybkie. Dziś poznaliśmy ostatni element układanki, a mianowicie datę premiery Realme X2 Pro. Flagowiec zbliża się wielkimi krokami.

Data premiery Realme X2 Pro

Realme X2 Pro

Realme X2 Pro zostanie wyposażony m.in. w Snapdragona 855 Plus, ekran z odświeżaniem 90Hz, a także poczwórny tylny aparat z 20-krotnym zoomem hybrydowym. Skoro o urządzeniu wiemy już niemal wszystko, przyszła najwyższa pora, by poznać jego datę premiery. Ta zaplanowana została na za tydzień, a dokładnie 15 października, co potwierdził sam producent.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Konferencja, której główną gwiazdą będzie Realme X2 Pro, odbędzie się w Madrycie, w Hiszpanii. Tytułowy smartfon będzie pierwszym prawdziwym flagowcem chińskiej firmy. Zapowiada się on niezwykle ciekawie, tak samo jak kwota, którą przyjdzie nam za niego zapłacić – Realme cały czas podkreśla, że w tej cenie nie będzie miał sobie równych. Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć, że na konferencji w Madrycie Realme zapowie także modele X2 i 5 Pro na rynek europejski. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x